اطلاعیه

تقویم زمانبندی و اجرایی آزمون ارشد علوم پزشکی وزارت بهداشت در سال 1401

قابل توجه دانشجویان و دانش آموختگان شرکت کننده در آزمون 1401 مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت . در جدول زیر  زمان‌های اجرایی آزمون کارشناسی ارشد مرکز سنجش آموزش پزشکی را به دقت مطالعه و برابر آن نسبت به انجام امور لازم  اقدام نمایند. این زمانها غیر قابل تمدید است.

شایان ذکر است دانشجویان و دانش آموختگان مشمول سهمیه استعداد درخشان در صورت هر گونه سوال می توانند با شماره 35091171 از ساعت 13 الی 15 هر روز تماس گرفته و پاسخ خود را دریافت نمایند. شایسته است در ارتباط با اجرای بند زمان مراجعه مشمولین استعداد درخشان به دانشگاه محل تحصیل (نیمه اول تیرماه) قبل از مراجعه با تلفن اعلام شده هماهنگی فرمایید.

در صورت وجود هر گونه تغییر در این زمانبندی مراتب از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی ( www. sanjeshp.ir ) و سایت علوم پزشکی وارستگان اطلاع رسانی خواهد شد. لذا توصیه می گردد از هم اکنون تا پایان شهریور هر هفته دو بار به سایت های اعلام شده مراجعه و اطلاعیه های مرتبط با آزمون ارشد را ملاحظه فرمایید.

 خیلی مهم:    با توجه به برگزاری آزمون ارشد آموزش پزشکی در چهار نوبت صبح و عصر روزهای پنج شنبه و جمعه 5 و 6 خرداد ماه، شرکت کنندگان در آزمون باید با توجه به رشته و مجموعه رشته خود  در جدول شماره 2 زمان آزمون خود را پیدا کرده و در نوبت خود در آزمون شرکت نمایند.

مدیریت امور آموزشی و دفتر استعداد درخشان علوم پزشکی وارستگان 

تقویم اجرایی آزمون ارشد سال 1401
تقویم زمانی برگزاری آزمون ارشد در تاریخ 5 و 6 خرداد ماه 1401

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!