ارزشیابی اساتید

مشاهده نمرات موقت امتحانی به شرط تکمیل فرم های ارزیابی

سامانه ارزیابی اساتید در پرتال پیام مرکز آموزش عالی علوم پزشکی وارستگان از تاریخ 27 اردیبهشت لغایت 25 خرداد ماه فعال خواهد بود و شرط مشاهده نمرات موقت امتحانی هر دانشجو تکمیل حداقل 90 درصد فرم های ارزیابی است.

مدیریت امور آموزشی علوم پزشکی وارستگان طی اطلاعیه ای  اعلام کرد سامانه ارزیابی اساتید در پرتال پیام از تاریخ 27 اردیبهشت لغایت 25 خرداد ماه فعال شده است. لذا دانشجویان در اسرع وقت نسبت به تکمیل فرم های ارزیابی اساتید اقدام نمایید.  این مهلت غیرقابل تمدید می باشد.

ارزشیابی اساتید از این حیث دارای اهمیت است که  شرط مشاهده نمرات موقت امتحانی هر دانشجو تکمیل حداقل 90 درصد فرم های ارزیابی بوده و برابر مصوبه شورای آموزشی دانشجویانی که ارزیابی اساتید را تکمیل نکرده باشند حق اعتراض به نمره موقت را نخواهند داشت. بنابراین از دانشجویان عزیز تقاضا می شود فرم ها را با دقت تکمیل نمایند. اطلاعات ارائه شده توسط دانشجویان کاملا محرمانه بوده و نتیجه ارزشیابی پس از ثبت نمرات در پایان نیمسال برای اساتید به صورت کلی قابل مشاهده می گردد.

در دروس چند استادی و کارآموزی ها با انتخاب درس باید برای هر استاد جداگانه ارزیابی انجام شود.

جهت شرکت در ارزیابی اساتید به لینک زیر مراجعه فرمایید
(https://payam.varastegan.ac.ir/)

مراحل شرکت در نظر سنجی:
1.ورود به سایت مرکز آموزش عالی( نام کاربری شما همان شماره دانشجویی  است و رمز عبور هرفرد هم شماره ملی میباشد.)
علوم پزشکی وارستگان، سپس با انتخاب پرتال پیام و یا آدرس آن به نشانیhttp://stu.varamed.ir با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور خود به پنل کاربری خوددسترسی دارید.
2.انتخاب گزینه نظرسنجی
3. مطالعه شرایط و کلیک روی ادامه مراحل
4.با باز کردن منوی کشویی مقابل درس، لیست تمام دروسی که در این نیمسال انتخاب واحد نموده اید به همراه نام استاد درس، قابل مشاهده است و با انتخاب هر کدام از این دروس می توانید فرم نظرسنجی مربوط به آن درس را تکمیل نمایید.
5.بعد از تکمیل فرم ارزیابی اساتید، تنها با زدن گزینه ذخیره، اطلاعات وارد شده ثبت نهایی می گردد و می توان برای دروس بعدی نیز این مراحل را طی نمایید تا ب رای تمام دروس نظرسنجی انجام گردد.

نکته مهم:در پایان لازم به ذکر است حتما بعد از تکمیل فرم نظرسنجی، یک بار از کاربری خارج شده و مجدد وارد پنل کاربری خود شوید و از ثبت فرم های نظرسنجی خود اطمینان حاصل نمایید.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!