جشن روز علوم آزمایشگاهی

برگزاری مراسم بزرگداشت روز علوم آزمایشگاهی

یکشنبه 28 فروردین 1401 گروه علوم آزمایشگاهی با همکاری معاونت دانشجویی فرهنگی علوم پزشکی وارستگان مراسم بزرگداشت روز علوم آزمایشگاهی را با حضور اساتید، پیشکسوتان، دانشجویان و متخصصان این حوزه برگزار کرد.

در این مراسم پس از تلاوت قرآن توسط آقای پهلوان  و پخش سرود ملی،آقای دکتر جهانگیر، رئیس مرکز آموزش عالی علوم پزشکی وارستگان، در بخشی از سخنرانی خود گفت: جایگاه شغلی دانشجویان رشته علوم آزمایشگاهی محدود به کار در آزمایشگاه‌ها و بیمارستانها نیست بلکه این دانشجویان با یادگیری مهارت های مختلف میتوانند در تهیه تجهیزات آزمایشگاهی، تاسیس شرکت‌های دانش بنیان و … نیز بسیار موفق باشند.

بعد از سخنرانی دکتر جهانگیر، ویدیویی که توسط دانشجویان رشته علوم آزمایشگاهی دررابطه با کادر درمان تهیه شده بود نمایش داده شد. سپس از پیشکسوتان این رشته، آقای گنج بخش، آقای صفدریان، آقای طالب زاده و آقای بهجتی دعوت شد تا به روی سن آمده و مهم‌ترین توصیه های خود را در اختیار دانشجویان این رشته قرار دهند.

در بخش بعدی برنامه قسمت هایی از مسابقه وارلند نمایش داده شد و دکتر حسن زاده و دبیر انجمن علمی علوم آزمایشگاهی در خصوص این مسابقه توضیحاتی ارائه دادند و برندگان مسابقه را نیز اعلام کردند.

پس از آن دکتر وارسته، دکتر ولی زاده، دکتر سنکیان و دکتر مجرد که هر یک در حوزه‌های مختلف رشته علوم آزمایشگاهی فعالیت کرده و بسیار خوش درخشیده اند، تجربیات و توصیه های خود را برای دانشجویان بیان کردند.

مراسم بزرگداشت روز علوم آزمایشگاهی با برگزاری مسابقه و گرفتن عکس یادگاری پایان یافت. برای مشاهده تصاویر اینجا کلیک کنید

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!