دانشجویان گرامی

با سلام و آرزوی سلامتی برای تک تک شما عزیزان

با عنایت به دستورالعمل شماره  707/500/د    مورخ 1399/03/06 معاون آموزشی وزارت بهداشت کلاسهای حضوری درسی رفع اشکال و مرور دروس تئوری از تاریخ 17 لغایت 29 خرداد ماه تشکیل می گردد. از آنجا که کلیه محتوای دروس قبلاً بصورت مجازی آفلاین و آنلاین ارائه شده است این کلاسها برای دانشجویان اختیاری اعلام شده اشت و اعضای هیات محترم علمی  و اساتید مدعو در این کلاسها مطالب جدید تدریس نخواهند کرد . برای جلوگیری از اتلاف وقت دانشجویان و اساتید آمار شرکت کنندگان برای هر درس از طریق نمایندگان محترم انجام شده است که تقریباً 50 درصد کلاسها حد نصاب لازم برای تشکیل را بدست آورده اند. این امر کمک شایانی به فاصله گذاری اجتماعی بین دانشجویان خواهد کرد. دو یا سه روز قبل از تشکیل کلاسها از طریق اطلاعیه های مدیریت امور آموزشی کلاسهای حضوری که تشکیل خواهند شد به اطلاع دانشجویان و اساتید محترم خواهد رسید. اعضای محترم هیات علمی تمام و نیمه وقت مرکز موظف به حضور در تمام ایام برگزاری کلاسهای حضوری هستند و دانشجویان می توانند از طریق شبکه های اجتماعی و یا تلفن نسبت به گفتگو و دریافت پاسخ سوالات احتمالی خود اقدام نمایند. با توجه به اینکه کلاسها و امتحانات عملی و آزمایشگاهی برگزار نمی شود با تمهیدات زیر سعی شده است که پروتکلهای بهداشتی مورد تایید وزارت بهداشت کاملاً رعایت گردد تا اولویت اولیه ما که سلامتی دانشجویان است فراهم آید.

  1. کلیه اساتید محترم و کارکنان و دانشجویان موظف به استفاده از ماسک و دستکش در محیط دانشگاه می باشند.
  2. صندلیهای تا یک سوم کاهش یافته و کلاسهایی با ظرفیت 70 نفر حداکثر با ظرفیت 20 و کمتر تشکیل خواهد شد.
  3. تمام کلاسهای درسی بصورت 60 دقیقه ای تشکیل خواهد شد.
  4. پس از جلسه درسی کلیه کلاسهای درسی با مواد بهداشتی  ضدعفونی  خواهد شد.
  5. در تمامی مبادی ورودی و آسانسورها مواد ضدعفونی کننده برای کارکنان و دانشجویان قرار داده شده است.
  6. دانشجویان محترم بهتر است در سایت SALAMAT.GOV.IR  ثبت نام و در صورت نداشتن علائم بیماری فرم خود اظهاری را پرینت و یا اسکن کرده و در موقع ورود به دانشگاه همراه داشته باشند. البته با توجه به اعتبار این فرم ها برای 48  ساعت اجرای این بند الزامی نبوده است ولی برای حفظ سلامتی خود و دیگران انجام آن را توصیه می نماییم.
  7. به منظور فاصله گذاری اجتماعی هم در برنامه امتحانات و هم در تقویم آموزشی تغییراتی لحاظ شده است که کمترین تعداد حضور دانشجو در یک مکان و زمان در مرکز را داشته باشیم. بطوریکه که در کلاسهای حضوری رفع اشکال تقریباً کمتر از 30  درصد دانشجویان در دانشگاه هسند و تعداد زیادی از دانشجویان پس از پایان امتحانات تئوری دیگر نیازی به حضور در دانشگاه نخواهند داشت. ( اصلاحیه تقویم آموزشی را در سایت مرکز ملاحظه فرمایید.)
  8. در طی بازدیهایی که از خوابگاهها انجام شده است هم رعایت حداقل نفرات از یک خوابگاه انجام شده است و هم در خصوص پروتکلهای بهداشتی نظارت کامل خواهد شد.

مدیریت امور آموزشی

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!