استارتاپ

اولین استارتاپ علوم پزشکی وارستگان، آخرین مراحل قبل از ورود به بازار را می‌گذراند

سه‌شنبه ۱۷ اسفند، جلسه ارائه گزارشکار تیم استارتاپی فورهلث‌پلاس ( اولین تیم استارتاپی علوم پزشکی وارستگان)  با اعضای محترم گروه تغذیه در اتاق جلسات برگزار گردید و دمو سایت به صورت رسمی به حاضرین نمایش داده شد و بخش ‌های مختلف آن مورد بررسی قرار گرفت.

در این جلسه که با حضور دکتر دهری مدیر محترم گروه علوم تغذیه، دکتر مقبلی مدیر محترم پژوهشی مرکز، دکتر نوری و همچنین اعضای همبنیان‌گذاران تیم استارتاپ فورهلث، آقای امیراحسان حیدری، خانم عطیه صاحب الزمانی و خانم ملیکا هادیزاده برگزار شد پس ارائه گزارش کار فعالیت‌های استارتاپ از دمو سایت به صورت رسمی برای حاضرین پرده برداری شده و بخش ‌های مختلف آن مورد بررسی قرار گرفت.

در ادامه جلسه اعضای محترم گروه تغذیه نقطه نظرات خود را به اعضای تیم ایتارتاپ منتقل کرده سپس حاضرین به بحث و تبادل نظر پرداختند.

گفتنیست استارتاپ فورهلث پلاس اولین استارتاپ رسمی مرکز علوم پزشکی وارستگان است که در اولین گام خود در حال راه‌اندازی کلینک مجازی  تغذیه و رژیم‌درمانی می‌باشد. در پیج اینستاگرامی این استارتاپ نیز که از مدت ها پیش با آیدی forhealthplus  آغاز به کار کرده است مطالب  مرتبط با تغذیه و رژیم درمانی از جمله سوالات رایج مادران شیرده از متخصصین تغذیه، تغذیه قبل و بعد واکسن، دیابت بارداری و … .جود دارد که این مطالب به کمک دانشجویان، فارغ التحصیلان و اساتید رشته علوم تغذیه تهیه شده است.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!