دکتر حسن زاده

انتصاب دکتر سپیده حسن‌زاده به سمت مدیر مهارتکده

دکتر مصطفی جهانگیرطی حکمی دکتر سپیده حسن‌زاده را به سمت مدیر مهارتکده انتصاب کرد.

دکتر جهانگیر ضمن سپاسگزاری از دکتر کیفی در راه‌اندازی و مدیریت مهارتکده طی چندسال اخیر، دکتر سپیده حسن‌زاده را به سمت مدیر مهارتکده منصوب کرد.

بر اساس این حکم دکتر حسن‌زاده در مسئولیت هماهنگی و برنامه‌ریزی، نظارت، ارزیابی و بهبود عملکرد، برندینگ، سازماندهی همکاری‌های مشترک برون سازمانی و ارتباطات و همکاری‌های درون سازمانی در مهارتکده را بر عهده خواهد داشت.

از جمله وظایف ایشان می‌توان به نیازسنجی و ایده‌پردازی دوره‌های آموزشی، انجام مصاحبه و انتخاب اساتید مورد نیاز،  خرید تجهیزات دوره، ارتقا شاخص‌های کمی و کیفی عملکرد مهارتکده، انجام ارزیابی‌های هزینه- کارایی و اثربخشی دوره‌ها، پایش میزان رضایت شرکت‌کننده‌ها از دوره‌ها و پاسخگویی به اعتراضات، انتقادات و سوالات افراد و همچنین تلاش در راستای برندنینگ جهت یافتن مناسبت‌ترین راه‌های تبلیغاتی، ایده‌پردازی تولید محتوا، نظارت بر سئو و عملکرد مهارتکده و …. است.

شناسایی و انعقاد تفاهم‌نامه با مراکز علمی، مهارتی و … جهت همکاری‌های مشترک و همکاری با مسئولین فعالیت‌های دانشجویی، مدیریت منابع انسانی و .. نیز از جمله وظایف مدیر مهارتکده جهت سازماندهی همکاری‌های مشترک برون سازمانی و ارتباطات و همکاری‌های درون سازمانی می‌باشد.

در پایان ضمن تقدیر از اقدامات سازنده و تلاش‌های تاثیرگذار دکتر کیفی ، برای دکتر حسن‌زاده آرزوی موفقیت و بهروزی داریم

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!