دکتر حسن زاده

انتصاب دکتر سپیده حسن‌زاده به سمت مدیر مهارتکده

دکتر مصطفی جهانگیر، ضمن سپاسگزاری از دکتر کیفی در راه‌اندازی و مدیریت مهارتکده طی چندسال اخیر، خانم دکتر سپیده حسن‌زاده را به سمت مدیر #مهارتکده علوم پزشکی وارستگان منصوب کرد.

بر اساس این حکم دکتر حسن‌زاده در مسئولیت هماهنگی و برنامه‌ریزی، نظارت، ارزیابی و بهبود عملکرد، برندینگ، سازماندهی همکاری‌های مشترک برون سازمانی و ارتباطات و همکاری‌های درون سازمانی در مهارتکده را بر عهده خواهد داشت.

از جمله وظایف ایشان می‌توان به نیازسنجی و ایده‌پردازی دوره‌های آموزشی، انجام مصاحبه و انتخاب اساتید مورد نیاز،  خرید تجهیزات دوره، ارتقا شاخص‌های کمی و کیفی عملکرد مهارتکده، انجام ارزیابی‌های هزینه- کارایی و اثربخشی دوره‌ها، پایش میزان رضایت شرکت‌کننده‌ها از دوره‌ها و پاسخگویی به اعتراضات، انتقادات و سوالات افراد و همچنین تلاش در راستای برندنینگ جهت یافتن مناسبت‌ترین راه‌های تبلیغاتی، ایده‌پردازی تولید محتوا، نظارت بر سئو و عملکرد مهارتکده و …. است.

شناسایی و انعقاد تفاهم‌نامه با مراکز علمی، مهارتی و … جهت همکاری‌های مشترک و همکاری با مسئولین فعالیت‌های دانشجویی، مدیریت منابع انسانی و .. نیز از جمله وظایف مدیر مهارتکده جهت سازماندهی همکاری‌های مشترک برون سازمانی و ارتباطات و همکاری‌های درون سازمانی می‌باشد.

در پایان ضمن تقدیر از اقدامات سازنده و تلاش‌های تاثیرگذار دکتر کیفی ، برای دکتر حسن‌زاده آرزوی موفقیت و بهروزی داریم.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!