بازدید هیأت بورد مدیریت اطلاعات سلامت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از گروه فناوری اطلاعات سلامت

بازدید هیأت بورد مدیریت اطلاعات سلامت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از گروه فناوری اطلاعات سلامت علوم پزشکی وارستگان

بازدید هیأت بورد مدیریت اطلاعات سلامت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از گروه فناوری اطلاعات سلامت علوم پزشکی وارستگان توسط آقای دکتر فرزندی پور از اعضای بورد در تاریخ 1402/11/08انجام گرفت. در این بازدید ابتدا جلسه ای با حضور دکتر جهانگیر ریاست مرکز، دکتر کیفی معاون آموزشی، دکتر مظاهری مدیر گروه و اعضای هیات علمی گروه فناوری اطلاعات سلامت و مدیر آموزش تشکیل گردید. در ابتدا آقای دکتر مظاهری، ضمن خوشامدگویی به مهمان، به اهداف و چشم انداز گروه اشاره کردند و گزارشی از عملکرد این گروه را ارائه دادند. همچنین چک لیست ارزیابی گروه شامل برنامه استراتژیک، اعضای هیات علمی گروه، امکانات گروه، نرم افزارهای مورد استفاده در تدریس، چیدمان ترمی و … نیز بررسی گردید.

در ادامه مراسم نیز بعد از بازدید از زیر ساخت های آموزشی، امکانات، تجهیزات و فضای آموزشی گروه، با جمعی از دانشجویان رشته فناوری اطلاعات سلامت نشستی برگزار شد.

در انتهای جلسه، آقای دکتر فرزندی پور ضمن تبریک به علوم پزشکی وارستگان بابت فراهم آوردن فضای خوب آموزشی و مهارتی، استفاده از اعضای هیات علمی توانمند و اقدامات انجام شده در حوزه کارآفرینی، به بیان نقاط قابل بهبود برای ارتقاء رشته نیز پرداختند.

برای مشاهده گزارش تصویری این بازدید اینجا کلیک کنید.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!