همایش بین المللی غذای طیب

برگزاری همایش بین المللی غذای طیب با همکاری علوم پزشکی وارستگان

همایش بین المللی غذای طیب با همکاری علوم پزشکی وارستگان در تاریخ 18 و 19 آبان‌ ماه 1401 در محل موسسه پژوهشی علوم و صنایع غذایی خراسان رضوی برگزار شد. در این همایش که به همت موسسه کیفیت رضوی، موسسه پژوهشی علوم و صنایع غذایی و دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار شد آخرین دستاوردهای علمی و راهکارهای عملی به بخش های اجرایی مربوطه از طریق تبادل آرا اندیشمندان، پژوهشگران و مدیران سازمان ها و نهادهای دولتی و غیر دولتی در داخل و خارج از کشور در محورهای مختلف ارائه شد.

اعضای هیئت علمی گروه کنترل کیفی و بهداشتی مواد غذایی وارستگان به عنوان همکاران اصلی این همایش ، بیش از 15 مقاله با همکاری دانشجویان ارائه دادند که به صورت سخنرانی و پوستر پذیرفته شد.

در این همایش خانم دکتر پزشکی، مدیر گروه کنترل کیفی موضوعی با عنوان “Food Branding” را در بخش اقتصاد غذای طیب سخنرانی کردند و همزمان با آن خانم دکتر صرافان عضو هیئت علمی گروه کنترل کیفی نیز مقاله ای با عنوان “Cell based meat ” را در بخش پژوهش های بنیادی ارائه دادند.

از دیگر مقالات ارائه شده در بخش شفاهی این همایش می توان به مقاله “Effects of Whey Protein Concentrate on Glycemic Status, Lipid Profile and Blood Pressure in Overweight/obese Women with Type 2 Diabetes Mellitus” با ارائه آقای آروین بابایی دانشجوی گروه تغذیه اشاره کرد.

شایان ذکر است که کلیه امور اجرایی و پشتیبانی این همایش با مشارکت دانشجویان وارستگان انجام شد و در پایان نیز گواهی همایش به شرکت کنندگان اعطا شد.

برای مشاهده گزارش تصویری اینجا کلیک کنید

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!